UPDATE DE PRIMAVARA!
Noul update de primavara este disponibil pe serverul nostru de minecraft!

Cerere helper (raull_355)
Started by raul_355

Nickname-ul tau: raull_355
Prenumele: Raul
Varsta ta: 15
Adresa de Discord: raull_355#7122
De unde ai aflat de serverul nostru?: de la AlkaHUB
Cat timp ai putea acorda serverului?: intre 5-6 ore
Pe care dintre sectiune serverului poti sa fii cel/cea mai activ/a?: pot fii activ pe survival, dar pot fii si pe skyblock
Ce experienta ai in moderarea unui server?:  cunosc comenzile, cunosc regulamentul si sanctiunile si in cazul in care nu cunosc ceva, voi cere ajutor si voi invata mai mult.
De ce sa te alegem pe tine ca Helper?: Sunt activ, sunt serios cand vine vorba de lucrat in echipa si cu jucatorii si ma implic.
Descrie-te in minim 50 cuvinte:Salut, ma numesc Raul, am 15 ani, sunt din judetul Hunedoara. Imi place sa joc fotbal si sa imi omor timpul jucandu-ma pe calculator diverse jocuri printre care si Minecraft. Sunt o persoana calma, imi place sa ma autodepasesc, imi plac iesirile in natura. Sunt timid la inceput pana cunosc o persoana dar cand o cunosc sunt deschis si prietenos. Imi place sa cunosc oameni noi.

Cu ce ai putea contribui la dezvoltarea serverului/Ce ai putea aduce in plus echipei noastre de staff?: Sunt activ, sunt prietenos si imi iau rolul de staff in serios.
Intelegi ca daca o sa ceri unui membru staff sa verifice cererea ta, va fi automat respinsa?: Da
In caz ca cererea ta este respinsa, esti de acord sa nu ceri explicatii evaluatorului si sa incerci data viitoare sa faci o cerere mai buna?: Da
Ai citit regulamentul serverului?: Regulament citit 092
/Un membru staff aplica o sanctiune gresita pentru incalcarea regulamentului, ce faci?/ii spun ca a gresit,fac un ss si chem un staff in masura sa il sanctioneze
/Esti singurul membru staff online pe server, si mai multi jucatori incalca regulamentul, cineva face reclama, cineva injura, cineva iti trimite mesaj ca un jucator foloseste hack-uri, cineva vrea sa iti raporteze un bug. Ce faci?/In primul rand dau mute celui ce face reclama, apoi dau mute celui ce injura, dupa merg sa chem un staff deoarece nu am acces la /ban, pana atunci filmez, apoi indrum ultimul player sa raporteze bugul pe forum sau discord.
Poza cu orele jucate: https://imgur.com/a/1uiLaeM

Acum o lunăUltima editare: Acum o lună

CONTRA

Acum o lună

Nu stiu ce sa spun...
Cererea ta nu prea m-a impresionat.
Si din cate stiu am facut si tpa+kill 
Raspunsul meu este CONTRA

I am the one, don`t weigh a ton
Don`t need a gun to get respect up on the street
Acum o lună

CONTRA

If you respect others, you actually respect yourself.
Acum o lună

CONTRA

Acum o lună

Respins ! 
Inchis.

Acum o lună