UPDATE DE PRIMAVARA!
Noul update de primavara este disponibil pe serverul nostru de minecraft!

Cerere Helper (AlkaHUB)
Started by AlkaHUB

Nickname-ul tau: AlkaHUB
Prenumele: Cristy
Varsta ta: 18 
Adresa de Discord: alkatre0n#0012
De unde ai aflat de serverul nostru?: Acum un an, un membru staff facea live.

Cat timp ai putea acorda serverului?: 4-5 ore in timpul saptamanii, 6-7 in weekend.
Pe care dintre sectiune serverului poti sa fii cel/cea mai activ/a?: Sunt foarte activ pe survival, dar daca este nevoie pot ajuta si pe skyblock cu ce stiu.
Ce experienta ai in moderarea unui server?: Fost helper aici, necesarul de comenzi si regulamentul.
De ce sa te alegem pe tine ca Helper?: As vrea sa fac parte din staff deoarece ador sa prind jucatorii care incalca regulile, imi place sa ajut playerii si serverul in general.

Descrie-te in minim 50 cuvinte: Salut! Sunt Cristy, am 18 ani, sunt din Hunedoara, sunt o fire prietenoasa, imi place sa ajut, nu suport lauda, arfele si minciunile, imi place sa cunosc oameni noi, imi place sa conduc cu muzica si bass maxim, plimbarile lungi, imi place sa fiu inconjurat de oameni faini si pozitivi. Deobicei ma intergrez repede intr-un grup...depinde cum sunt primit. Sunt deschis la orice subiecte.

Cu ce ai putea contribui la dezvoltarea serverului/Ce ai putea aduce in plus echipei noastre de staff?: Sunt activ, ma dedic 100%, incerc pe viitor sa aduc membrii noi prin intermediul canalului de YouTube (2000+) si al TikTok-ului. Atasez aici cateva linkuri pentru cei ce imi reproseaza ca nu ajut si nu sunt activ : [Ajutor playeri ] https://imgur.com/a/LBFdBE3 [Ajutor staff] https://imgur.com/a/022uVrz

Intelegi ca daca o sa ceri unui membru staff sa verifice cererea ta, va fi automat respinsa?: Da, inteleg.
In caz ca cererea ta este respinsa, esti de acord sa nu ceri explicatii evaluatorului si sa incerci data viitoare sa faci o cerere mai buna?: Bineinteles.
Ai citit regulamentul serverului?: Regulament citit 092
/Un membru staff aplica o sanctiune gresita pentru incalcarea regulamentului, ce faci?/Fac un screenshot, ii explic frumos ce a gresit deoarece oricine mai face greseli, apoi trimit screenshot-ul unui staff in masura sa il sanctioneze/

Esti singurul membru staff online pe server, si mai multi jucatori incalca regulamentul, cineva face reclama, cineva injura, cineva iti trimite mesaj ca un jucator foloseste hack-uri, cineva vrea sa iti raporteze un bug. Ce faci?/In primul rand, dau mute celui ce face reclama atat timp cat e nevoie pana vine un staff mai mare care poate sa ii dea ban, apoi dau mute 15 minute celui ce injura, dupa care chem un staff care are acces la /ban pana eu filmez hackerul, la final indrum ultimul player spre discord sau forum pentru a raporta bugul gasit si daca e posibil sa il filmeze.
Poza cu orele jucate: https://imgur.com/a/53Ay3Qd

x 1 x 1
Acum o lună

PRO !!!

Imi place ca esti foarte activ pe chat si ajuti playerii ceea ce am vazut cu ochii mei ! Mi-ar placea sa faci parte din echipa noastra !!!

Acum o lună

CONTRA

Acum o lună

din cate stiu, ai luat ban pt tpa+kill  iar acum vrei sa devii helper ca sa ajuti lumea? e cam in contradictoriu 

CONTRA

x 1
Acum o lună

Am luat ban pentru tpa kill acum ceva timp verifica si cererile mele unban :)) in loc sa va uitati in prezent, la activitate la ce fac, voi tot la chestiile de acum o sapt doua va uitati :)).

Acum o lună

CONTRA

Ai un comportament toxic..
Ai facut tpa+kill iar in cererea ta spui ca vrei sa scapi de playerii care incalca regulamentul..

Te-am vazut in chat dar comportamentul tau este unul dintre principalele motive pentru care iti dau CONTRA

I am the one, don`t weigh a ton
Don`t need a gun to get respect up on the street
Acum o lună

CONTRA

If you respect others, you actually respect yourself.
Acum o lună

pai in prezent logic ca ajuti pt ca ai cererea in asteptare, si ai zis ca ne luam dupa trecut , pai cu ce vrei sa te compar? cu viitorul?

Acum o lună

Sunt constient ca poti sa fi de ajutor deoarece mi-ai trimis foarte multe filmari si ai facut foarte multe reclamatii jucatorilor. 

Dar asta nu justifica faptul ca ai facut ce ai facut in trecut, ai fost banat de 3 ori pentru tpa kill si alte 3 sanctiuni pentru limbajul tau. Daca tu vrei sa ajuti raportand playeri care incalca regulamentul, o poti face si ca jucator/donator.

Nu cred ca ti-ai lua rolul de staff in serios deoarece te crezi prea superior din cauza conflictului cu Shadow.

https://imgur.com/0x6UC0e

x 1
Acum o lună

Respins.

Inchis.

x 1
Acum o lună