UPDATE DE PRIMAVARA!
Noul update de primavara este disponibil pe serverul nostru de minecraft!

Cere de helper Marian1060M
Started by Marian1060M

• Nickname-ul tau:Marian1060M
    Prenumele:Eduard
    Varsta ta:15ani
    Adresa de Discord:Wave TRY Marian#3412
    De unde ai aflat de serverul nostru?:Am aflat de acest server de la un prieten
    Cat timp ai putea acorda serverului?:aș putea acorda acestui server maxim 6 ore pe zi
    Pe care dintre sectiune serverului poti sa fii cel/cea mai activ/a?:Survial
    Ce experienta ai in moderarea unui server?:Eu am avut propriul meu server cu 45 de playeri și am puțină experiență
    De ce sa te alegem pe tine ca Helper?:Aș dori să mă alegeți pe mine helper deoarece vreau să ajut playeri și să îi verific de x-ray
    Descrie-te in minim 50 cuvinte:Eu sunt un băiat care ajută oameni îmi place foarte mult minecraftul și sunt mă pricep la aporape toate comenzile din joc
    Cu ce ai putea contribui la dezvoltarea serverului/Ce ai putea aduce in plus echipei noastre de staff?:Ăș putea ajuta la detectarea playerilor cu x-ray și leaș da mut cu motive
    Intelegi ca daca o sa ceri unui membru staff sa verifice cererea ta, va fi automat respinsa?:Da
    In caz ca cererea ta este respinsa, esti de acord sa nu ceri explicatii evaluatorului si sa incerci data viitoare sa faci o cerere mai buna?:OK
    Ai citit regulamentul serverului?:Da și am început să și învăț din el
    /Un membru staff aplica o sanctiune gresita pentru incalcarea regulamentului, ce faci?/:Ori voi vorbi cu cineva cu grad mai mare ori voi folosi comanda /pardon
    /Esti singurul membru staff online pe server, si mai multi jucatori incalca regulamentul, cineva face reclama, cineva injura, cineva iti trimite mesaj ca un jucator foloseste hack-uri, cineva vrea sa iti raporteze un bug. Ce faci?/:Încerc să mai chem admini iar după ajut playerii
    Poza cu orele jucate:https://gyazo.com/e5e30281429c3062c635f921afbdd8d2
    Îmi cer scuze dacă am scris cuvinte greșite dar recent mi-am luat o tastatură nouă.
Acum o lună

Scuze dar nu imi place deloc cererea ta, ai raspunsuri seci. Nu ai 50 de cuvinte. Comportamentul tau pe server lasa de dorit, si nu cred ca ti-ai lua rolul de helper in serios.

CONTRA

Acum o lună

CONTRA
O cerere foarte incerta ...
Ca helper nu esti obligat sa verifici playerii de x-ray. 

Acum o lună

Cererea ta nu indeplineste conditiile din model. Din cate imi dau seama nu cred ca ai citit regulamentul. 

Contra!

Acum o lunăUltima editare: Acum o lună

Cererea ta lasa de dorit, iar comportamentul pe server de asemenea!
CONTRA

If you respect others, you actually respect yourself.
Acum o lună

Respins.

Acum o lună