UPDATE DE PRIMAVARA!
Noul update de primavara este disponibil pe serverul nostru de minecraft!

Cerere helper ( Buggy )
Started by Buggy

Nickname-ul tau:Buggy
Prenumele:Daniel
Varsta ta:21
Adresa de Discord:Dani921#4855
De unde ai aflat de serverul nostru?:Cred ca de pe net daca nu ma insel.
Cat timp ai putea acorda serverului?:Dupa ce vin de la munca toata ziua .
Pe care dintre sectiune serverului poti sa fii cel/cea mai activ/a?:Survival, dar pot sa stau si pe alte sectiuni daca e nevoie .
Ce experienta ai in moderarea unui server?:am fost co-owner si moderator in trecut pe alte servere, bine-nteles cu alte reguli, dar in mare parte aceleasi .
De ce sa te alegem pe tine ca Helper?:Nu trebuie sa ma alegeti sunt convins ca sunt alti mai buni, sau mai activi ,eu pur si simplu vreau sa ajut prin a face o atmosfera placuta de joc, fara injuraturi si certuri ,si sa ajut pe cine e nou si nu stie ce trebuie  sa faca . 
Descrie-te in minim 50 cuvinte:Paiii, ma numesc Dani sunt din Arad locuiesc in Austria de 2 ani, imi plac mai multe chesti, dar cel mai tare imi place sa ies sa ma plimb pe afara sau prin lume , imi place sa desenez , sa editez , sa fac poze si cam atata ♥
Cu ce ai putea contribui la dezvoltarea serverului/Ce ai putea aduce in plus echipei noastre de staff?:As putea veni cu noi  perspective  acuma depinde de fiecare cum le vede .
Intelegi ca daca o sa ceri unui membru staff sa verifice cererea ta, va fi automat respinsa?:Da inteleg, si sunt de-acord cu chestia asta,  nu trebuie sa va stresez cu cererea mea , cand o sa o vedeti atunci o vedeti♥
In caz ca cererea ta este respinsa, esti de acord sa nu ceri explicatii evaluatorului si sa incerci data viitoare sa faci o cerere mai buna?:Clar ca o sa intreb de ce a fost respinsa, poate am raspuns gresit undeva si trebuie sa corectez si asa am sa fac si cu alte chesti nu numa cu cererea asta 
Ai citit regulamentul serverului?:Am citit toate regulile de la /rules de pe server 
/Un membru staff aplica o sanctiune gresita pentru incalcarea regulamentului, ce faci?/:Anunt un grad mai mare deoarece nu am acces la sanctionarea membrului staff dar pot sa il avertizez ca a dat o sanctiune gresita , si sa fie mai atent/a data viitoare 
/Esti singurul membru staff online pe server, si mai multi jucatori incalca regulamentul, cineva face reclama, cineva injura, cineva iti trimite mesaj ca un jucator foloseste hack-uri, cineva vrea sa iti raporteze un bug. Ce faci?/:In promul rand sanctionez ce trebuie sanctionat ,adica reclama prima si prima data ,apoi pe cel ce injura ( consider ca nu e o problema atata de grava fata de reclama ) apoi i-au in considerare mesajul cu hack pentru a rezolva situatia in mod corect ( a sanctiona daca e de sanctionat asta daca are dovezi ) apoi ramane si bug-ul care se raporteaza pe discord sau forum in cel mai bun caz eu zic ca merge pe amandoua in caz ca nu se uita pe forum sigur vede cineva pe discord 
Poza cu orele jucate: o sa pun poza pe imgur e mai usor pentru toti si las un link mai jos 

https://imgur.com/user/Dny921  link cu timpul online 

x 2
Acum 6 luniUltima editare: Acum 6 luni

PRO

x 1
Piciuuu
Acum 6 luni

Pro 

x 1
I am the one, don`t weigh a ton
Don`t need a gun to get respect up on the street
Acum 6 luni

Ai raspunsuri bune si imi place ca esti activ pe chat si ca ajuti pe majoritatea cand e nevoie. Tine-o tot asa!
PRO

x 1
Acum 6 luni

PRO ♥

x 1
Acum 6 luni

Te rog sa imi dai un mesaj pe discord.

Acceptat.

Acum 6 luni