UPDATE DE PRIMAVARA!
Noul update de primavara este disponibil pe serverul nostru de minecraft!

Cerere Helper Bo0o0o0o0o0o0om
Started by Bo0o0o0o0o0o0om

Nickname-ul tau: Bo0o0o0o0o0o0om
Prenumele: Sandu
Varsta ta: 16
Adresa de Discord: Bob0#5824
De unde ai aflat de serverul nostru?: Pe Google
Cat timp ai putea acorda serverului?: 2-3 ore, daca e nevoie mai mult.
Pe care dintre sectiune serverului poti sa fii cel/cea mai activ/a?: Survival, si Bedwars
Ce experienta ai in moderarea unui server?: Operator pe un Server (au trecut 2 ani de atunci)
De ce sa te alegem pe tine ca Helper?: Imi place sa ajut playerii, sunt prietenos. Imi place de acest server, joc de mai mult timp, si as fi foarte bucuros daca as putea ajuta cu orce metodalitate.
Descrie-te in minim 50 cuvinte: Ma cheama Sandu, am 16 ani, nascut in Germania. Sunt pe acest server minunat de peste 7 luni, am avut pina acum o experienta very nice. Cunosc la perfectie Rusa, Germana, Engleza si cu inca un pic de timp si Limba Romana. Sunt prietenos,  am rabdare si daca ma enervez , ma pot controla, sunt responsabil, dar vorbesc citeodata prea mult si pot fi enervant.Imi place sa fiu implicat in lucruri importante fiind, dezvoltarea serverului, ajuntid playerii sau vorbind cu ei. Am 1,82 inaltime, si daca vrea sa stie cineva cum arat, dm me on Discord.
Cu ce ai putea contribui la dezvoltarea serverului/Ce ai putea aduce in plus echipei noastre de staff?: Moderarea serverului, inainte am facut pluginuri multe pentru minigameul Bedwars, si pot ajuta la multe probleme care trebuie rezolvate.
Intelegi ca daca o sa ceri unui membru staff sa verifice cererea ta, va fi automat respinsa?: Desigur.
In caz ca cererea ta este respinsa, esti de acord sa nu ceri explicatii evaluatorului si sa incerci data viitoare sa faci o cerere mai buna?: Bineinteles.
Ai citit regulamentul serverului?: Regulament citit 092
/Un membru staff aplica o sanctiune gresita pentru incalcarea regulamentului, ce faci?/: Il atentionez de sanctiunea gresit, fac o poza , si o pun pe chatul staffului.Si o voi trimite unui staff cu Grad mai mare.
/Esti singurul membru staff online pe server, si mai multi jucatori incalca regulamentul, cineva face reclama, cineva injura, cineva iti trimite mesaj ca un jucator foloseste hack-uri, cineva vrea sa iti raporteze un bug. Ce faci?/: Fac screenshot la reclama, o trimit la un staff mai inalt, fac screenshot la cine injura, si ii dau mute dupa timpul scris in reguli, dupa il observ pe jucatorul care are hackuri, il filmez si trimit filmarea la un staff mai inalt.
Poza cu orele jucate:https://imgur.com/a/IEfadaq

x 3 x 4
Acum 6 luniUltima editare: Acum 6 luni

Ai activitate buna pe chat si ajuti oamenii,PRO

x 1
Acum 6 luniUltima editare: Acum 6 luni

pro 

x 1
Acum 6 luni

PRO

Acum 6 luni

Comportamentul tau lasa de dorit si nu cred ca ti-ai lua rolul in serios.

Respins.

Acum 6 luni