Jump to content
Sign in to follow this  
EnderKiing

Cerere Helper(EnderKiing)

Recommended Posts

1: Nick-ul tau de joc:EnderKiing
2: Cati ani ai?:am 18 ani
3: Prenume:Catalin
4: Experienta minecraft(ani): 6 ani de Experienta
5: Ce te-a motivat sa aplici pentru gradul de helper pe serverul nostru?: Asi dori sa ajut serverul si playeri noi care intra 
6: Ai primit vreo sanctiune pe serverul nostru(mute,kick,tempban)?: nu 
7: Cat timp zilnic ai putea dedica serverului?: 6-8 ore 
8: De ce sa te alegem pe tine ca helper?: pot ajuta playeri si sa controlez chatul de persoane care nu respecta regulile 
9: In ce mod ai putea contribui la dezvoltarea serverului/comunitatii?:pot asculta ce zic playeri si sa sugerezi ownerului 
10: Cunosti bine comenzile de sanctiuni de pe server?: da
11: Ce experiente ai in moderarea unui server?: buna
12: Daca cererea ta este respinsa, esti de acord sa nu contestezi importriva celui care a luat aceasta decizie, si sa te stradui ca data viitoare sa fie mai bine?: da
13: Intelegi ca daca o sa ceri unui membru al administratiei sa examineze cererea ta o sa fie direct refuzata?: da
14: Chiar daca nu o sa fii acceptat ca helper, esti de acord sa ajuti jucatorii de pe server cu problemele lor? De ce crezi ca acest lucru este important?: da sunt de acord is pentru o comunitate mai buna pe server 
15: Ai citit regulamentul serverului si esti sigur ca o sa-l poti respecta in totalitate?: da
16: Sectiunea pe care vrei gradul: survival
17. Poza cu ore jucate: 1d si 12ore cred nu pot vedea serverul ieste jos momentan
18. Poza cu dovada ca ai invitat peste 5 membri pe serverul de discord: nu am invitat 5 dar cred ca 4 si nu am dovada  @AlexTheDestroyer @t0rw @Camola si @ardad dar iei nu mai joaca pe server decat (t0rw,AlexTheDestroyer)