Jump to content
Sign in to follow this  
Tomikplayfire11

Cerere helper

Recommended Posts

1: Nick-ul tau de joc:_Tomik_
2: Cati ani ai?:13 ani si 6 luni
3: Prenume: Darius
4: Experienta minecraft(ani):4
5: Ce te-a motivat sa aplici pentru gradul de helper pe serverul nostru?:Motivul PRINCIPAL care m-a motivat este ca vreau sa ajut,cate putin,sa duc comunitatea in locul in care a fost odata
6: Ai primit vreo sanctiune pe serverul nostru(mute,kick,tempban)?:Niciodata.
7: Cat timp zilnic ai putea dedica serverului?:In timpul scolii in jur de 1 ora sau 2
8: De ce sa te alegem pe tine ca helper?:Pentru ca sunt o persoana cu rabadare,care ia fiecare lucru in serios si este dornic sa ajute
9: In ce mod ai putea contribui la dezvoltarea serverului/comunitatii?:In multe moduri,dar in special de a mentine chat-ul intr-o forma buna,de a scapa de codati,si de a ajuta playerii.
10: Cunosti bine comenzile de sanctiuni de pe server?:Da,Le stiu foarte bine
11: Ce experiente ai in moderarea unui server?:8.5/10
12: Daca cererea ta este respinsa, esti de acord sa nu contestezi importriva celui care a luat aceasta decizie, si sa te stradui ca data viitoare sa fie mai bine?:Nu este nimic daca fac o greseala,Dar e rau daca nu invat din ea.
13: Intelegi ca daca o sa ceri unui membru al administratiei sa examineze cererea ta o sa fie direct refuzata?:Rabdarea este virtute
14: Chiar daca nu o sa fii acceptat ca helper, esti de acord sa ajuti jucatorii de pe server cu problemele lor? De ce crezi ca acest lucru este important?:Da,Voi ajuta intodeauna playerii.Lucrul acesta este important deoarece vedem daca playerul vrea doar gradul,sau sa ajute playerii.
15: Ai citit regulamentul serverului si esti sigur ca o sa-l poti respecta in totalitate?:Da l-am citit,Nu am observat nici un fel de "capcana"sau ceva de genul
16: Sectiunea pe care vrei gradul:Bedwars,Da,Stiu ca inca nu este deschis..Dar ma vorbit cu administratorii si au spus ca pot fac cerere.
17. Poza cu ore jucate:Nu am,Dar cred ca personalitatea sunt mai importante decat orele.PAREREA MEA
18. Poza cu dovada ca ai invitat peste 5 membri pe serverul de discord:Am doar 3..Sper sa nu fie o problema.https://imgur.com/a/bNYBCXN