Jump to content
Sign in to follow this  
OchiAlbastri

Cerere Helper (OchiAlbastri)

Recommended Posts

1: Nick-ul tau de joc: OchiAlbastri
2: Cati ani ai?: 16 ani
3: Prenume: George
4: Experienta minecraft(ani):3 +
5: Ce te-a motivat sa aplici pentru gradul de helper pe serverul nostru?:Mi se pare un server super ok si as dori sa ajut am vazut ca nu sunt helperi pe server si cred ca ar prinde bine un ajutor in plus
6: Ai primit vreo sanctiune pe serverul nostru(mute,kick,tempban)?: Nu
7: Cat timp zilnic ai putea dedica serverului?: Incepand de luni dupa amiaza pot sta undeva la 3 ore poate si mai mult
8: De ce sa te alegem pe tine ca helper?: Stiu cum sa ma comport cu playerii , sa ii inteleg la diferite probleme si sa ii ajut in ceea ce nu stiu.
9: In ce mod ai putea contribui la dezvoltarea serverului/comunitatii?: Ma pot ocupa de chat si de intrebarile playerilor sau nelamuririle lor ca cam atat imi ofera acest grad, iar unde o sa fie niste cazuri mai complicate o sa cer sprijinul unui admin iar daca nu gasesc unul voi chema un owner daca va fi disponibil
10: Cunosti bine comenzile de sanctiuni de pe server?: Nu prea dar o sa le invat
11: Ce experiente ai in moderarea unui server?:  Din pacate nu am foarte multa experienta in moderarea unui server deoarece nu am mai fost helper de foarte mult timp si sunt dispus , imi doresc sa pot invata cat mai multe despre moderarea unui server si sa ajut unde este nevoie
12: Daca cererea ta este respinsa, esti de acord sa nu contestezi importriva celui care a luat aceasta decizie, si sa te stradui ca data viitoare sa fie mai bine?: Desigur
13: Intelegi ca daca o sa ceri unui membru al administratiei sa examineze cererea ta o sa fie direct refuzata?: Mi se pare normal
14: Chiar daca nu o sa fii acceptat ca helper, esti de acord sa ajuti jucatorii de pe server cu problemele lor? De ce crezi ca acest lucru este important?: Mereu
15: Ai citit regulamentul serverului si esti sigur ca o sa-l poti respecta in totalitate?: Da si o sa-l mai citesc daca o sa fie nevoie
16: Sectiunea pe care vrei gradul: SkyBlock
17. Poza cu ore jucate:
https://imgur.com/a/4Gq09zd
18. Poza cu dovada ca ai invitat peste 5 membri pe serverul de discord: sper sa mai pot aduce playeri https://imgur.com/a/rSuwh6c

• Like 1
  • Confused 1

:pro:Ai dreptate,nu este staff pe sectiunea de skyblock,este foarte mare nevoie si pari un jucator activ,acum sper ca esti capabil si matur pentru functia pe care o vei primi!

• Thanks 1

:Respins:
1. 10: Cunosti bine comenzile de sanctiuni de pe server?: Nu prea dar o sa le invat
Membrii staff trebuie sa fie destuli de maturi, pentru a se ocupa de regulile incalcate de pe server si sa stie sa foloseasca comenzile de pedeapsa.

2. 
Cererea ta poate fi aprobata in minim 2 zile, din cauza ca trebuie sa vedem activitatea ta zilnica pe server, relatiile dintre jucatori si alte detalii.

Apreciem ca esti foarte activ si dedicat serverului, dar nu putem accepta helperi care nici nu stiu comenzile de sanctiuni/pedeapsa. 
+ Nu aveti voie sa folositi gradul de helper doar in scopuri personale pentru a imbunatati jocul.

13: Intelegi ca daca o sa ceri unui membru al administratiei sa examineze cererea ta o sa fie direct refuzata?:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this