Jump to content
Sign in to follow this  
OchiAlbastri

Cerere Helper (OchiAlbastri)

Recommended Posts

1: Nick-ul tau de joc: OchiAlbastri
2: Cati ani ai?: 16 ani
3: Prenume: George
4: Experienta minecraft(ani):3 +
5: Ce te-a motivat sa aplici pentru gradul de helper pe serverul nostru?:Mi se pare un server super ok si as dori sa ajut am vazut ca nu sunt helperi pe server si cred ca ar prinde bine un ajutor in plus
6: Ai primit vreo sanctiune pe serverul nostru(mute,kick,tempban)?: Nu
7: Cat timp zilnic ai putea dedica serverului?: Incepand de luni dupa amiaza pot sta undeva la 3 ore poate si mai mult
8: De ce sa te alegem pe tine ca helper?: Stiu cum sa ma comport cu playerii , sa ii inteleg la diferite probleme si sa ii ajut in ceea ce nu stiu.
9: In ce mod ai putea contribui la dezvoltarea serverului/comunitatii?: Ma pot ocupa de chat si de intrebarile playerilor sau nelamuririle lor ca cam atat imi ofera acest grad, iar unde o sa fie niste cazuri mai complicate o sa cer sprijinul unui admin iar daca nu gasesc unul voi chema un owner daca va fi disponibil
10: Cunosti bine comenzile de sanctiuni de pe server?: Nu prea dar o sa le invat
11: Ce experiente ai in moderarea unui server?:  Din pacate nu am foarte multa experienta in moderarea unui server deoarece nu am mai fost helper de foarte mult timp si sunt dispus , imi doresc sa pot invata cat mai multe despre moderarea unui server si sa ajut unde este nevoie
12: Daca cererea ta este respinsa, esti de acord sa nu contestezi importriva celui care a luat aceasta decizie, si sa te stradui ca data viitoare sa fie mai bine?: Desigur
13: Intelegi ca daca o sa ceri unui membru al administratiei sa examineze cererea ta o sa fie direct refuzata?: Mi se pare normal
14: Chiar daca nu o sa fii acceptat ca helper, esti de acord sa ajuti jucatorii de pe server cu problemele lor? De ce crezi ca acest lucru este important?: Mereu
15: Ai citit regulamentul serverului si esti sigur ca o sa-l poti respecta in totalitate?: Da si o sa-l mai citesc daca o sa fie nevoie
16: Sectiunea pe care vrei gradul: SkyBlock
17. Poza cu ore jucate:
https://imgur.com/a/4Gq09zd
18. Poza cu dovada ca ai invitat peste 5 membri pe serverul de discord: sper sa mai pot aduce playeri https://imgur.com/a/rSuwh6c

• Like 2