Jump to content
SpYd3r

Cerere Helper (SpYd3r)

Recommended Posts

1: Nick-ul tau de joc: SpYd3r
2: Cati ani ai?: 16
3: Prenume: Dan
4: Experienta minecraft(ani): Joc de foarte mult timp inca de cand deabea aparuse 1.7
5: Ce te-a motivat sa aplici pentru gradul de helper pe serverul nostru?: E un server nou ce va creste si are nevoie de helperi pentru a ajuta.. ma ofer sa fiu unul din ei pentru a ajuta cu ce pot =D
6: Ai primit vreo sanctiune pe serverul nostru(mute,kick,tempban)?: Nuu
7: Cat timp zilnic ai putea dedica serverului?: 4 ore si duminica toata ziua
8: De ce sa te alegem pe tine ca helper?: Pentru ca am experienta si nu doar ca Helper stiu cum sa ma port cu playerii si cum sa reactionez in diferite cazuri.... stiu bine regulamentul si de ce nu ?
9: In ce mod ai putea contribui la dezvoltarea serverului/comunitatii?: la inceput ca Helper cred ca e suficient sa am grija de chat si sa raportez hackerii
10: Cunosti bine comenzile de sanctiuni de pe server?: Da la perfectie
11: Ce experiente ai in moderarea unui server?: 8/10
12: Daca cererea ta este respinsa, esti de acord sa nu contestezi importriva celui care a luat aceasta decizie, si sa te stradui ca data viitoare sa fie mai bine?: Desigur
13: Intelegi ca daca o sa ceri unui membru al administratiei sa examineze cererea ta o sa fie direct refuzata?: Da
14: Chiar daca nu o sa fii acceptat ca helper, esti de acord sa ajuti jucatorii de pe server cu problemele lor? De ce crezi ca acest lucru este important?: Pentru ca daca acum nam fost acceptat data viitoare cu activitatea ce o voi prezenta voi fi acceptat
15: Ai citit regulamentul serverului si esti sigur ca o sa-l poti respecta in totalitate?: Da sunt sigur
16: Sectiunea pe care vrei gradul: Survival
17. Poza cu ore jucate: In Privat am trimis

Salutare SpYd3r
Deoarece nu ai respectat conditiile si modelul cerut de noi vei fi

:Respins:

❗Mai ai dreptul sa faci o cerere peste 5 zile din momentul acesta!

Stima si respect,
Echipa SPYCRAFT.RO

Guest
This topic is now closed to further replies.