Jump to content
Sign in to follow this  
Raiquaza1

Raiquaza1 (Cerere Helper)

Recommended Posts

Nick-ul tau de joc:
2: Cati ani ai?:15
3: Prenume:Alex
4: Experienta minecraft(ani):7 ani 
5: Ce te-a motivat sa aplici pentru gradul de helper pe serverul nostru?: sa metin chatu curat si sa ajut playeri
6: Ai primit vreo sanctiune pe serverul nostru(mute,kick,tempban)?:nu
7: Cat timp zilnic ai putea dedica serverului?:5 /6ore
8: De ce sa te alegem pe tine ca helper?:pentru ca manifest bucurie in efectuarea dand ce e mai bun din mine
9: In ce mod ai putea contribui la dezvoltarea serverului/comunitatii?: /mute pt cei care spammeaza / si un server mai mare deoarece sunt un player foarte bun la pvp si cred ca multi ar' venii pe sv asta 😄
10: Cunosti bine comenzile de sanctiuni de pe server?: sunt de 2 luni ultra pe alt sv stiu comenzile 😄

11: Ce experiente ai in moderarea unui server?: foarte buna! excelenta chiar!
12: Daca cererea ta este respinsa, esti de acord sa nu contestezi importriva celui care a luat aceasta decizie, si sa te stradui ca data viitoare sa fie mai bine?: o sa astept pana castig respectul lui .
13: Intelegi ca daca o sa ceri unui membru al administratiei sa examineze cererea ta o sa fie direct refuzata?: da mi se pare si normal!
14: Chiar daca nu o sa fii acceptat ca helper, esti de acord sa ajuti jucatorii de pe server cu problemele lor? De ce crezi ca acest lucru este important?: eu ajutam si pe alte servere, imi place sa ajut dar nu din aceea cu lvl mare/ cei cu lvl mic gen 1-900 poate si 1000.
15: Ai citit regulamentul serverului si esti sigur ca o sa-l poti respecta in totalitate?: 

Not Found

The resource requested could not be found on this server!

este o eroare dar o sa intreb ownerul care sunt regurile
16: Sectiunea pe care vrei gradul: Skyblock

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this