Jump to content
Sign in to follow this  
OchiAlbastri

Cerere Helper OchiAlbastri

Recommended Posts

1: Nick-ul tau de joc: OchiAlbastri
2: Cati ani ai?: 16
3: Prenume: George
4: Experienta minecraft(ani): 3 ani
5: Ce te-a motivat sa aplici pentru gradul de helper pe serverul nostru?: Am vazut ca sunteti in cautare de helper, si am zis sa fac si eu o cerere ca nu am mai avut de mult timp grad-ul de helper si am zis sa imi incerc si eu norocul 😄
6: Ai primit vreo sanctiune pe serverul nostru(mute,kick,tempban)?: Nu
7: Cat timp zilnic ai putea dedica serverului?: 3 ore aproximativ
8: De ce sa te alegem pe tine ca helper?: Pentru ca ma consider destul de matur pentru gradul de helper si cred ca  sunt in stare sa ajut playerii de pe server si comunitatea 😄
9: In ce mod ai putea contribui la dezvoltarea serverului/comunitatii?: Imi pot aduce prietenii pe server si ii pot motiva sa ajutam aceasta comunitate cu ce putem
10: Cunosti bine comenzile de sanctiuni de pe server?: Sincer nu prea , dar o sa le invat
11: Ce experiente ai in moderarea unui server?: Nu prea am experienta ca nu am avut grad-ul de helper de foarte mult timp
12: Daca cererea ta este respinsa, esti de acord sa nu contestezi importriva celui care a luat aceasta decizie, si sa te stradui ca data viitoare sa fie mai bine?: Desigur 😄
13: Intelegi ca daca o sa ceri unui membru al administratiei sa examineze cererea ta o sa fie direct refuzata?: Da , logic
14: Chiar daca nu o sa fii acceptat ca helper, esti de acord sa ajuti jucatorii de pe server cu problemele lor? De ce crezi ca acest lucru este important?: Da sunt de acord , este important sa ajuti playerii care au problemee in caz daca doresti o sansa in + la grad
15: Ai citit regulamentul serverului si esti sigur ca o sa-l poti respecta in totalitate?: Desigur
16: Sectiunea pe care vrei gradul: SkyBlock

Salutare OchiAlbastri !
Deoarece nu ai respectat conditiile si modelul cerut de noi vei fi

:Respins:

❗ Mai ai dreptul sa faci o cerere peste 5 zile din momentul acesta!

Stima si respect,
Echipa SPYCRAFT.RO

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this